Zavolejte nám na 737 853 038 | Po-Pá 9-18 · info@euflooria.cz

Služby

Realizace podlahy

Zabýváme se profesionální realizací kvalitních průmyslových a bytových podlah na míru. Realizujeme lité, epoxidové, průmyslové a designové podlahy do průmyslových budov, kanceláří i bytových jednotek.

LITÉ POTĚRY

Mezi naše první realizace patřily lité anhydritové a cementové potěry. Provádíme je již 12 let včetně tepelných izolací, případně vyrovnávkou polystyrenbetonovou izolační pěnou Poriment, kterou aplikujeme i do střešních souvrství jako spádovou vrstvu.

Více zde
renovace-podlahy

RENOVACE PRŮMYSLOVÝCH PODLAH

Brousím, leštím, renovuji. Ze zkušeností z přípravy povrchů se propracováváme k sanaci a navrácení života starým průmyslovým podlahám. Oživení zašlých betonových nebo terazzo povrchů a jejich následná impregnace vrátí Vašemu skladu ztracený lesk.

Více zde

SYNTETICKÉ PODLAHY

Pro realizaci průmyslových bezesparých řešení nabízíme epoxidové a polyuretanové pryskyřičné systémy s vysokou odolností proti chemickému i fyzikálnímu provoznímu zatížení. Klademe důraz na vysokou kvalitu našich podlah a technické provedení.

Více zde

ZDVOJENÉ DUTINOVÉ PODLAHY

V místech kde je potřeba variabilita interiéru, kabelových tras nebo technologických rozvodů poskytujeme technický návrh a realizace zdvojených podlah. Zdvojené podlahy jsou vhodné pro ideální řešení pro technicky variabilní interiéry budov.

Více zde
designove-sterky

DESIGNOVÉ STĚRKY

Se zkušenostmi z oboru pryskyřičných systémů rádi experimentujeme a vytváříme unikátní řešení pro interiéry s vysokými estetickými a užitnými hodnotami. V současnosti jsme schopni nabídnout unikátní řešení ve vysoké kvalitě, které nikdo nepřehlédne.

Více zde

KAMENNÁ DÝHA

Velmi estetickým doplňkem současnosti se stává kamenná dýha, která v sobě snoubí přírodní kamenný povrch a inovativní užití moderních výrobních procesů v pár milimetrech tloušťky. Odolává atmosférickým vlivům a je možné jí použít do koupelny, obýváku i na fasádu.

Více zde